.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Mali i Zi synon ta lidhë autostradën me Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 20
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Mali i Zi synon ta lidhë autostradën me Kosovën   Sun Apr 18, 2010 9:57 am

Ministri i Transportit dhe Telekomunikacionit në Mal të Zi, Andrija Lompar, duke folur për autostradën e Adriatikut, ka thënë se procedura tenderuese ende nuk përfshin marrëveshjen për një aks të veçantë të autostradës që lidhet me Kosovën, mirëpo nuk e ka mohuar se kjo mund të realizohet një ditë.
“Në një të ardhme sigurisht se do të bisedohet edhe për këtë çështje, ngase do të rrisë frekuentimin e trafikut nga Bari, nëpërmjet Malit të Zi”, ka thënë ministri Lompar, shkruan B-92.

Mali i Zi, sipas tij e ka prioritet projektimin dhe ndërtimin e një pjesë të autostradës që lidh Detin Adriatik me Detin Jon, e që kalon edhe nëpër Malin e Zi.

Ky projekt ka shanse që të realizohet me partnerët kinez.“Për t’u realizuar kjo, paraprakisht duhet nënshkruar një marrëveshje ndërshtetërore.

Më 25 prill presim një delegacion kinez të nivelit të lartë, dhe njëra nga temat do të jetë autostrada”, ka thënë Lompar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mali i Zi synon ta lidhë autostradën me Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi :: Lajme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
Zaqishti.com