.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 ANP: Anulohen afër 40 fluturime

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 20
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: ANP: Anulohen afër 40 fluturime   Sun Apr 18, 2010 9:55 am

Sipas zëdhësit të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, Altin Ahmeti, janë anuluar pothuajse shumica e 40 fluturimeve të parapara për sot, më përjashtim të fluturimit për Tiranë dhe atij për Kroaci.Ndërsa tani rreth orës 14;30 ka ateruar i vetmi aeroplan i kompanisë Turkish Airlines me destinacion Stambollin
"Vetëm këto dy fluturime janë realizuar pasi shumica e aeroporteve në vendet europiane janë mbyllur. Ende nuk kemi informacion se kur do të zhbllokohet kjo gjendje", tha për Telegrafin zëdhënsi Ahmeti.

Ndërkohë sipas qendrave sizmiologjike botërore, hiri vullkanik tani është duke ardhur në drejtim të Europës Juglindore.

Kaosi i trafikut ajror për shkak të reve të hirit vullkanik i prodhuar nga shpërthimi i vullkanit në jug të Islandës i cili ka përfshirë gati gjysmën e Evropës, ka prekur dhe Shqipërinë dhe Maqedoninë.

Zyrtarë nga aeroporti “Nënë Tereza” bëjnë të ditur se sërish sot janë anuluar fluturimet drejt Vjenës në Austri, Budapestit në Hungari, aeroportit të Londrës në Britani aeroportit të Munihut, Shtutgardit e Frankfurtin në Gjermani, dhe Milanos, Bolonjës e Trevizos në Itali.

Raportohet për anulim të shumë fluturimeve edhe në Aeroportin e Shkupit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

ANP: Anulohen afër 40 fluturime

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi :: Lajme-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
Zaqishti.com