.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Bayerni rikthen kreun me fitore bindëse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Bayerni rikthen kreun me fitore bindëse   Sun Apr 18, 2010 9:46 am

Arjen Robben ka shënuar hat-trick derisa Bayern Munich ka shkatërruar Hannoverin në Allianz Arena duke e mposhtur me rezultat 7-0 dhe duke rikthyer kreun e tabelës vetëm disa orë pasi e humbi atë.
Bavarezët kryen punën e tyre që në pjesën e parë, duke shënuar tre gola. Ivica Olic kaloi vendasit në epërsi pas 22 minutash, ndërsa Arjen Robben dyfishoi atë pas tetë minutash tjera. Një minutë para fundit të pjesës së parë, Thomas Muller shënoi edhe golin e tretë të bavarezëve.

Ky hov i Bayernit nuk mbaroi këtu, pasi i njëjti tregim u përsërit edhe në pjesën e dytë, madje me një gol më shumë. Katër minuta me të filluar pjesa e dytë Olic shënoi golin e tij të dytë, ndërsa nuk vonoi shumë, vetëm një minutë më pas, edhe Robben gjeti portën për të dytën herë për të çuar avantazhin e ekipit të tij në 5-0. Ngjashëm Muller shënoi golin e tij të dytë, të tretin e pjesës së dytë dhe të gjashtin për ekipin vendas (62’).

Një gol tjetër i vonshëm i shënuar në minutat shtesë të ndeshje i ndihmoi holandezit Robben të kompletojë hat-trick dhe të vulosë fitoren e thellë të Bayernit.

Ekipi i trajnerit Louis van Gaal do të ketë dy pikë epërsi ndaj ekipit ndjekës, Schalke, kur kanë mbetur edhe tre ndeshje deri në fund të sezonit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bayerni rikthen kreun me fitore bindëse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
Zaqishti.com