.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 adelina&genta puthja e pazakont ne vitin 2006

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: adelina&genta puthja e pazakont ne vitin 2006   Sat May 23, 2009 9:07 pm

Nje puthje e pazakonte ose...Adelina dhe Gentiana bashkuan buzet ne xhirimet e vitit te ri 2006

Ishte shume qesharake apo gjeja me qesharake qe ka ndodhur deri me tani, kur dy yjet e muzikes puthen ne sken me puthje franceze.

Madona dhe Britny
“Kurre nuk do te besoja se nje yll do te bente kete ne kete menyre e di se ato e rrespektojne njera tjetren por kjo duket si nje rrespekt i marre”shprehet Arbenita nje adhuruese e Adelina Ismajlit.Nje puthje e pa zakonte i ka shokuar te gjithe fansat e dy yjeve kosovare , me stilin e tyre lezbik. “eshte e veshtire te paramendohet ajo qe pame te filmuar ne videoxhirimet e vitit te ri te produksionit DEA, ne fillim mendova se behet fjal per nje çrregullim vizuel por fatkeqesisht ishte e vertet ajo qe pashe”, tha Valoni qe ne te vertet ne njefar menyre ishte i shqetesuar!. Qe te dyja te shtyera nga ndjenja e zhgenjimit dhe shpresa apo nga vetkenaqesia e arritur me rezultatet, ben nje aventur. Ku dy kengetaret kosovare Adelina Ismajli dhe Genta Ismajli me pamje shume seksi dhe ze te mrekullueshem nuk paten fare nevoj te paraqiten me stilin e tyre lezbik.Ndoshta ato ishin te frymezuara nga ajo qe kishin pare kur “Madona dhe Britney puthen me buz te hapura ne sken per t’ju dhen me shum apetit publikut per muziken e tyre, ne shperblimet e 2003 ne MTV” .eshte befasi e re per te gjithe adhuruesit e tyre dhe kjo pamje duket pak provokuese per te gjithe ata qe e pane. Çka i shtyri dy bukuroshet ta benin k’te edhe pse ishte e turpshme gje e qart dhe e vertet vetem per tu ber me te popullarizuara ne publik, po ne anen tjeter nuk eshte popullarizim po nje veprim i tmerrshem qe merret ne fjal te popullit ç’do minut, por nje gje se kam te qarte e kujt ishte ideja per puthje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

adelina&genta puthja e pazakont ne vitin 2006

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
Zaqishti.com