.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Lorik Cana, blerja e 31-të më e mirë e verës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: Lorik Cana, blerja e 31-të më e mirë e verës   Fri Apr 16, 2010 3:12 pm

Londër, 15 prill - Kampionati anglez është drejt fundit dhe klubet e Premier Leagues po përgatiten për afatin e ardhshëm kalimtar. Ndërkohë, tabloidi “Daily Mail”, në shtesën e vet “Sportsmail”, ka publikuar një listë me 50 blerjet më të mira në ishull: lojtarë të cilët kanë arritur që gjatë këtij edicioni të bëjnë diferencën në skuadrat e tyre të reja. Mesfushori shqiptar, Lorik Cana ndodhet në vendin e 31-të të këtij klasifikimi, pas transferimit nga Olimpique i Marsejës te Sunderlandi, për shifrën 6 milionë euro.
“26-vjeçari shqiptar, karakteristikë e të cilit janë ndërhyrjet e ashpra, është shndërruar në idhullin e tifozëve në ‘Stadiumin e Dritave’. Sjellja e tij në fushë dhe eksperienca e jashtëzakonshme kanë bërë që Canës t’i besohet shiriti i kapitenit vetëm pak javë pasi firmosi kontratën 4-vjeçare”, ishte komenti i gazetës.
Kosovari i Kombëtares kuqezi ka zhvilluar një sezon mjaft të mirë me fanellën kuqebardhë dhe ka ndihmuar Sunderlandin të krijojë një distancë sigurie nga zona e rënies në një kategori më të ulët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: Arsenal-City, marrëveshje 40-milionëshe për Fabregasin   Fri Apr 16, 2010 3:13 pm

Cesc Fabregas edhe në të ardhmen mund të vazhdojë të flasë anglisht, por jo më në “Emirates”. Gjithsesi, përsëri flasim për emirë, kësaj here për ata arabë.
Mediat britanike raportojnë se klubi nga Londra, i cili ka në pronësi kartonin e mesfushorit spanjoll, ka arritur një marrëveshje me klubin që financohet nga sheikët arabë, Manchester Cityn. Sipas mediave në ishull, shkrimin e të cilave e transmeton Starti, akordi është arritur mbi bazën e 40 milionë eurove dhe tashmë mbetet vetëm të bindet lojtari.
Kjo marrëveshje përjashton kandidatët e tjerë që shpresonin të siguronin shërbimet e futbollistit (Barcelona, para së gjithash).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lorik Cana, blerja e 31-të më e mirë e verës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
Zaqishti.com