.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fëmijët në YouTube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 22
Location : ka matiqani hahah

Fëmijët në YouTube Empty
MesazhTitulli: Fëmijët në YouTube   Fëmijët në YouTube Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:17 am

Njerëzit në shërbimin YouTube vendosin lloj-lloj përmbajtjesh – nga spotet muzikore deri tek incizimet e ndryshme private për të promovuar individët dhe aftësitë e tyre. Një grup i veçantë i video-klipeve në YouTube janë ato të cilat paraqesin fëmijët.
Fëmijët bëjnë skena të ndryshme të cilat dinë të janë shumë qesharake, por në YouTube tani po paraqitet një trend në kuadër të cilit janë prindërit ata që shtyjnë fëmijët dhe i incizojnë ata për t’u bërë të popullarizuar, respektivisht që njerëzit të dëgjojnë për ta që në të ardhmen konsiderohet të jetë një plus i madh.

Ajo çfarë mbetet pikëpyetje është se kur kjo sjellje bëhet e tepërt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fëmijët në YouTube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek: