.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 22
Location : ka matiqani hahah

Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Empty
MesazhTitulli: Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar   Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 10:15 am

Gjatë të mërkurës përfaqësuesit e Twitter kanë publikuar disa shifra interesante në lidhje me shërbimin e tyre për mikro-blogje dhe rrjetin për shoqërim. Shumica e tyre janë mbresëlënëse, por deri diku edhe dallojnë nga shifrat e analistëve të tregut.
Dje në San Francisco ka filluar “Chirp”, konferenca zyrtare e programuesve puna e të cilëve lidhet me Twitter. Në mesin e shumë folësve, ligjëratë ka mbajtur edhe bashkëthemeluesi i Twitter - Biz Stone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Twitter bëhet me 105 milionë përdorues të regjistruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek: