.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Zaccheroni: E dua Juven të fortë ndaj Interit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Zaccheroni: E dua Juven të fortë ndaj Interit   Fri Apr 16, 2010 9:26 am

Trajneri i Juventusit, Alberto Zacchernoi, shpreson se do të jetë dëshmitar i një paraqitjeje fenomenale nga lojtarët e tij në ‘Derby d’Italia’ ndaj Interit.
“Unë dua të shoh Juventusin më të mirë dhe shpresoj se do ta shoh një ekip që do të bëjë hapin e duhur për të fituar pikët e duhura në një moment kur kampionati po merr fund. Kush do të luajë? Juventusi ishte dizajnuar në një mënyrë të caktuar në fillim të sezonit dhe sa i përket zgjedhjeve nesër (e premte), unë do të bazohem në formën e tyre”.

“Unë pres të shoh një Juventus të vështirë si zakonisht. Ne do të jemi të vështirë, sepse këtë e kemi në ADN, por nuk kemi qenë të tillë deri tani për shkaqe të caktuara. Synimi ynë primar është t’i marrim pikët dhe të forcohemi në pozitë për Ligën e Kampionëve”.

“Interi? Do të luajë lojën e vet, duke menduar vetëm për Juventusin dhe jo për ndeshjen e të martës ndaj Barcelonës”, deklaroi Zaccheroni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zaccheroni: E dua Juven të fortë ndaj Interit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
Zaqishti.com