.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Prishtina kremton Ditën Botërore të Shëndetit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Prishtina kremton Ditën Botërore të Shëndetit   Wed Apr 14, 2010 4:35 pm

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me OBSH-në kanë mbyllur qarkullimin për mjete motorike në rrugën “Luan Haradinaj” nga ora 10 deri në orën 16, me ç’ rast shumë fëmijë kanë kryer aktivitete të ndryshme.
Krahas vozitjes së biçikletave dhe akrobacioneve të shumta grupi `xixëllonjat` kanë argëtuar fëmijët dhe kalimtarët e rastit. Përfaqësues të OBSH-së ata komunalë dhe të Ministrisë së Shëndetësisë kanë thënë se ky organizim bëhet me qëllim të ofrimit të hapësirave më të mëdha për lojëra dhe uljes së ndotjes që vjen nga mjetet e shumta motorike në kryeqytet.
Kjo nismë synohet të jetë tradicionale duke mos përjashtuar mundësinë të bartet si formë për ulje të ndotjes dhe mbrojtje të shëndetit në qytetin e Prishtinës. Në këtë organizim kanë marrë pjese edhe infermiere të cilat kanë matur peshën e qytetarëve dhe tensionin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Prishtina kremton Ditën Botërore të Shëndetit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi :: Lajme :: Shendetsi-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Programming | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
Zaqishti.com