.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Internet 3D për pesë vjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

adem

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 22
Location : ka matiqani hahah

Internet 3D për pesë vjet Empty
MesazhTitulli: Internet 3D për pesë vjet   Internet 3D për pesë vjet Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 4:23 pm

Sean Koehl, njëri prej drejtorëve teknologjik të kompanisë Intel, pohon se interneti do të duket krejtësisht ndryshe gjatë pesë deri në dhjetë vitet e ardhshme, duke theksuar se atëherë pjesa dërmuese e përmbajtjeve do të jetë në formatin tredimensional.
Koehl përkujton përdoruesit se teknologjitë të cilët paraqiten qysh tani, një ditë ato do të ndryshojnë mënyrën të cilën bëhet ndërveprimi në mes të pajisjeve elektronike dhe përdoruesve.

Një gjë e tillë do të mund të vinte gjatë pesë vjetëve të ardhshme, e Koehl është i bindur se në këtë kohë do të paraqiten edhe përmbajtjet tredimensionale. Ai pohon se atëherë edhe jetët e njerëzve do të janë shumë më të ndryshme nga ato të ditëve të sotme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Internet 3D për pesë vjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek: