.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Ramos: Messi lojtari më i frikshëm i Barcelones

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: Ramos: Messi lojtari më i frikshëm i Barcelones   Wed Apr 07, 2010 8:39 am

Sergio Ramos ka deklaruar se ndeshja e ardhshme ‘el Classico’ do të vendosë se kush do ta fitojë titullin në La Liga.
“Ne kemi arritur në një pikë në La Liga ku nuk ka dallim në pikë mes nesh dhe Barcelonës, dhe çdo gabim mund të kushtojë me titull. Ne po hyjmë në ‘el Classico’ me ambicie të mëdha dhe besoj se ky takim do të vendosë se kush do ta fitojë titullin”.

“Duhet të jemi të fortë, të tentojmë të shkatërrojmë anësorët e tyre dhe shpejtësinë që e kanë, të vazhdojmë me posedim të topit, dhe të tentojmë t’i shmangemi gabimeve, para së gjithash në mbrojtje”.

“Barca nuk do ta ndryshojë stilin e lojës. Ne do duhet t’ia bëjmë futbollin bajat Messit, sepse ai mund ta bëjë diferencën. Edhe pse Barcelona mund të luajë ndeshjet keq edhe mirë, Messi mbetet i rrezikshëm. Ai është futbollisti më i frikshëm i Barcelonës”, deklaroi Sergio Ramos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ramos: Messi lojtari më i frikshëm i Barcelones

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
Zaqishti.com