.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Cana mëson të shmangë kartonët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

MesazhTitulli: Cana mëson të shmangë kartonët   Tue Apr 06, 2010 6:06 pm

Laughing :aliKapiteni i Sunderlandit, Lorik Cana, thotë se ai mundohet ta përshtatë lojën e tij për t’iu shmangur kartonëve në të ardhmen.
Përvoja e një sezoni në Angli duhet t’i ketë ndihmuar Canës të kërkojë të ndryshojë në tentim për t’u ndëshkuar sa më pak.

“Është pjesë e lojës time - që ndonjëherë marr kartonë. Por jam përpjekur të ndryshoj disa gjëra të vogla dhe mendoj se do t’ia dal më mirë në sezonin e ardhshëm”, ka thënë mesfushori kosovar për The Journal.

“Kur i njihni arbitrit ca, mund të flisni me ta dhe të ndryshoni gjëra të vogla. Mendoj se kam raporte më të mira me arbitrit tash dhe mund të bëj një hap përpara. Por nëse luan 33 ose 34 ndeshje në sezon, sigurisht se do të pranosh kartonë”, ka thënë Cana.

Mesfushori i kombëtares Shqiptare ka marrë 9 kartonë të verdhë dhe një të kuq në sezonin e tij të parë në Ligën Premier me Sunderlandin
en: afro geek geek rendeer rendeer Sleep affraid affraid bounce alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cana mëson të shmangë kartonët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Programming | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
Zaqishti.com