.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Viruset me USB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DeathClock

DeathClock

Numri i postimeve : 6
Join date : 26/11/2009

Viruset me USB Empty
MesazhTitulli: Viruset me USB   Viruset me USB Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 6:01 pm

Pershendetje !

E hapa kete teme pere nje problem qe po has shpesh kohet e fundit me viruset , kryesisht me viruset qe merren nepermjet USB ose Flash Drive. Me qellon shpesh qe te transferoj te dhena neper kompjutera te ndryshem qe mund te kene viruse dhe automatikisht me infektohet dhe USB , dhe me pas me infekton dhe pc personal. Shpesh her antivirusi me del jasht loje.

Doja te dija nese ka ndonje menyre efikase , qe ta mborjme Usb nga viruset , kur e fusim ne nje kompjuter te huaj?
Faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

Viruset me USB Empty
MesazhTitulli: jeylum   Viruset me USB Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 12:28 am

DeathClock do t jap Linkun per USB cLeaner
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 
Viruset me USB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Teknologji-
Kërce tek: