.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Ançeloti: Ndjehem i lumtur te Çelzi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: Ançeloti: Ndjehem i lumtur te Çelzi   Thu Oct 01, 2009 12:49 pm

Në një intervistë për fifa.com, Ançeloti ka bërë të ditur se parashikon që pas gjashtë vjetësh të dalë në pension dhe njëherësh ka paralajmëruar mundësinë që këtë periudhë të mbetur ta kalojë pikërisht te skuadra londineze. "Kam filluar punën si trajner në vitin 1995, por në vitin 2005 isha afër përfundimit të karrierës. Megjithatë, pas humbjes në finalen e atij viti në Ligën e Kampionëve ndaj Liverpulit, isha i mendimit se më mirë është të vazhdoj punën. Tani, mendoj se përfundimi i karrierës si trajner do të jetë në vitin 2015", ka theksuar Ançeloti, duke shtuar: "Unë shpresoj të mbetem në Çelzi deri atëherë, por kjo nuk varet vetëm nga unë. Sidoqoftë, mund të them se pas tre muajsh që jam këtu, ndjehem i lumtur. Futbollistët po punojnë maksimalisht dhe sukseset nuk po mungojnë. Shpresoj të qëndroj sa më gjatë në drejtim të Çelzit", ka pohuar Ançeloti, i cili ka pasur një nismë të shkëlqyer në klubin londinez, duke shijuar tetë fitore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
 

Ançeloti: Ndjehem i lumtur te Çelzi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
Zaqishti.com