.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 tema :HUMOR

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: tema :HUMOR   Thu May 21, 2009 11:27 pm

***
Puthja e pare
- Nëse un jom femna jote e parë ku pe din me puth kaq mir? – e vet njona dashnorin e ri.
- E nese un jom i pari për ty ku pi din qe pe puthshna mir?
****************************************************************************
color=green][/color]Loqka jem Shpirti jem Kur po të shoh Kryt po më dhem
***********************************************************************
55%më pëlqen,66%kisha dal me ty.77%isha bashku me ty,88%ishja feju me ty,99%isha martu me ty 100%ec bre kush ta rras ty
***************************************************************************************************
BaDihAvA rEsPeKt sE kTu sKa eFeKt dUhEt mE kOn pErFeKt DalLaVeRgJi rReNc nE qDo aSpEkT sE pEr mUa Ti Je E dEkt,,!!

***************************************************************************************************
BJONDiNA
Shkon nje biondin tek dentisti dhe ai e kontrollon dhe ja nxjerr nje dhemb ne anen e majt.Pasi ja nxjerr i thot biondines mos ha kurgja ne anen e majt.Ajo sapo doli nga dentisti e hanger nje byrek qe e bleu ne anen edjatht te rruges.***************************************************************************************************ELEFANTI DHE MiU
Miu dhe Elefanti kalojne nje nate te nxehte seksuale, pas kesaj elefanti vdes, miu duke hapur varrin qan dhe thote: i mjeri une per nje nate kenaqesi tash duhet te gropoj gjate tere jetes.
*************************************************************************************************GRUAJA E HASHIMIT
Ish kane gruaja e Hashimit pran telefonit dhe thirr dikush, kjo lajmrohet kur e sheh se ne tel eshte nje vajze dhe aja jo bon, a eshte Hashimi ketu, kjo ja kthen kush po e kerkon, ajo thot nje shoqe e shkolles se mesme, por kja pergjigjet kshtu a kurva e keqe a e din se Hashimi nuk ka shku ne shkolle te mesme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjolla

avatar

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: hahahahhahaha u pakaaaa shum interesant humori.....   Mon Jun 08, 2009 4:26 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Sat Jun 13, 2009 6:19 pm

ahwuahuw . Qekjoo ee fundiiT e mir edhe qajoo e para . Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Sat Jul 25, 2009 7:34 am

Op BrO..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Sun Sep 20, 2009 5:21 pm

- Jo vallah krejt t`mira:p..

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 23
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Sun Sep 20, 2009 5:54 pm

Po de krejt jan te mira amo i na veq i veqojtum ato mendimet tona qe i kemi musLII* afro afro afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tema :HUMOR   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

tema :HUMOR

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
Zaqishti.com