.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 VAN DER VAART NË SKUADËR KUNDËR VILLAREAL

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

MesazhTitulli: VAN DER VAART NË SKUADËR KUNDËR VILLAREAL   Sat Sep 26, 2009 5:39 pm

Dëmtimet e disa lojtarëve të Real Madridit bëjnë që mesfushori holandez të përfshihet në skuadër për herë të parë këtë stinor.

Mesfushori i harruar i Real Madrid, holandezi Rafael Van der Vaart është përfshirë në skuadrën që do të përballet me Villareal sonte në 20.00.

Dëmtimet e disa nga lojtarëve kyç dhe suspendimi i Pepe bëri që holandezi 26 vejcar të sigurojë vend në skuadër.

Van der Vaart iu bashkua Madridit nga Hamburg në gusht të vitit 2008 dhe pati 40 paraqitje qysh në stinorin e parë për Los Blancos.

Sidoqoftë, me ardhjen e Kaka, Ronaldo dhe Xabi Alonso, mesfushorit iu limitua drastikisht vendi në skuadrën e re. Madje thuhet se Pellegrini i ka treguar se nuk ka vend më në Bernabeu, kështu që është i lirë të largohet.

Tani, pas lëndimit të Arbeloas, Alonsos, Metzelder dhe Nistelrooy, trajneri Qilean ka vendosur ta përfshijë Van der Vaart në ekip. Kjo mund të jetë një mundësi e fundit për holandezin të impresionojë trajnerin ta përfshijë në planet e tij, edhe pse edhe atëherë në të shumtën e kohës do të startonte nga banka rezervë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

VAN DER VAART NË SKUADËR KUNDËR VILLAREAL

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
Zaqishti.com