.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Pepe: Liga e Kampionëve na motivon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

MesazhTitulli: Pepe: Liga e Kampionëve na motivon   Fri Sep 25, 2009 2:13 pm

Mbrojtësi i Real Madridit thotë se mezi pret të rikthehet në fushë dhe se shpreson se do të luajë në takimin e vikendit kundër Tenerife.
Portugezi përfundimisht e tejkaloi suspendimin e gjatë dhe është në kombinim për takimet e radhës në La Liga, pasi në takimin kundër Zurichut, e pati debutimin e tij në sezonin e ri.

“Dua të luaj dhe t’i ndihmoj ekipit në çfarëdo forme me të cilën mundem. Por, po ashtu dua të fitoj tituj, pasi kjo është e rëndësishme për karrierën e çdo futbollisti, siç është për çdo klub, veçanërisht Real Madridin”, ka thënë Pepe.

Finalja e Ligës së Kampionëve këtë sezon do të zhvillohet në Bernabeu dhe Pepe thotë se gara më prestigjioze është ajo që i motivon lojtarët.

“Liga e Kampionëve është ajo që na motivon, të gjithë jemi të ngazëllyer të luajmë në finale pasi kjo është një mundësi e madhe për ne. Do të punojmë me ngulm për të arritur atje”, ka shtuar Pepe.

Postuar: 12:57 / 25 Shtator 2009 | RSS
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pepe: Liga e Kampionëve na motivon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Te rejat nga futboLLi-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
Zaqishti.com