.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 Kuriozitet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
oTa-NoS

avatar

Numri i postimeve : 9
Join date : 08/06/2009
Age : 26
Location : kosovo-rahovec-zaqishtë

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum

MesazhTitulli: Kuriozitet   Wed Sep 23, 2009 5:33 pm

Legjenda e shpejtësisë Bugatti Veyron,kur ka pas automobilin e parë ka arrit shpejtësinë maksimale me,38mp/h ose 56km/h.
Në vitin 2008 Dmth Bugatti Veyron I riu Arriti Shpejtësinë Rreth 428km/h.[img][/img]


Edituar për herë të fundit nga oTa-NoS në Thu Sep 24, 2009 2:49 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.dj-ota.tk
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: fatmri   Wed Sep 23, 2009 8:10 pm

Ta pish ujin gjat vaktve te bon mir
uji ka kalori
uji i qezmez nuk osht i shendetshem
te pish uj te ngroht ne mengjez ndimohn kujtesen
ujii gazuar te dobson
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: fatmir   Thu Sep 24, 2009 11:14 am

Nje punetor i kopshtit zoologjik ne Kairo vendosi nje torte te ditelindjes mbi samarin e nje breshke te Galapagosit . Kjo kafshe eshte e lindur me 1742 dhe gjate ketyre diteve kishte 261 vjet . Breshkat e medha te Galapagosit mund te jetojne deri ne 360 vjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Fri Sep 25, 2009 6:42 pm

Fatmir ktu nuK duhet meIi ba Kuriozitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kuriozitet   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kuriozitet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: KuriozitetE-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
Zaqishti.com