.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 TEMA:Kuptimi i shkronjave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: TEMA:Kuptimi i shkronjave   Thu May 21, 2009 10:09 pm

Nëqoftë se emri yt fillon me A, ju pëlqen romantika shumë,dhe jeni shum romantik-e jeni njerëz te drejtë, ju shihni qfarë merrni, ju jeni pasionant, por nganjëherë nuk keni kohë, nganjëherë jeni dominer. ju nganjëhere provokoni tjerë njerëz, por edhe te kujdeshëm.

B
Nese emri jot fillon me B, ju jeni shume miqësor / miqësore, jeni SHUME te menqur!. ne shprehje jeni shume privat. jeni i/e vendosur.

C
Nese emri jot fillon me C, ju jeni shume te shoqërueshëm, keni shume shok / shoqe, edhe per ju oshte important per me pas nje mardhënie.

D
Nëse emri jot fillon me D, jeni shume i/e vendosur. ju jeni tepër passionat//e besuar, dhe i/e fortë ne përfshirje ton. por edhe nganjëherë xheloza, edhe zotërues/e. ju jeni i kujdesshëm / e kujdesshme,

E
Nëse emri jot fillon me E, ju pëlqen të flisni shumë, ju pëlqen të lexoni, edhe i perferoni njerëz që jan inteligjent / inteligjente. ju flirtoni shumë, por edhe nuk e hetoni.

F
Nëse emri jot fillon me F, ju jeni shumë romantik, edhe FLIRTATIOUS! , por kur e gjejni at te dashur ju e nalni ket, edhe përqëndrojni të dashurin/në ton. ju pelqën gjithqka nga dashurija, ju jeni ëndërrues / ëndërruese,
jeni shumë i/e besuar, dhe shumë shpirtmadh / shpirtmadhe, jeni e, sensuous, edhe në private jeni passionant/e. jeni extravagant/e. jeni edhe trim / trime, por edhe nganjëherë joserioz / joserioze, jeni edhe shumë qesharak / qesharake.

G
Nëse emri jot fillon me G, ju jeni shumë inteligjent/e! edhe shumë i/e vështirë.

H
Nëse emri jot fillon me H, keni puthjet te passionant/e, jeni sensaul, dhe te i/e qetë ne privat, por nganjëherë i/e lartë. jeni edhe shumë i kujdesshëm / e kujdesshme.

I
Nëse emri jot fillon me I, është shumë i rëndësishëm / e rëndësishme per ju me me pas nje marrëdhënie. jeni më shumë sensaul . edhe nazeli / nazelie.

J
jeni fizik / fizike, jeni romantike.

K
ju jeni shumë joshës / joshëse passionant, por edhe i turpshëm / e turpshme, i tinzar / e tinzare, e merni dashnin per serioze. jeni edhe shumë shpirtmadh / shpirtmadhe.

L
jeni shumë romantik, ju pelqen me gudulis shumë, jeni magjepsës / magjepsëse, elegant, por edhe te menqur.

M
jeni shume emocional/e, xheloza, edhe zotërues/e, jeni edhe të dashu, edhe te kujdeshume.

N
ju ndosta jeni i pafajshëm / e pafajshme, por pamja juaj mund me qilloj rrenë. ju pelqën me ndaj gjithqka,

O
jeni Passionant, dhe te turpshëm/e, i/e dhëmshur, por edhe zotërues/e.

P
jeni shumë të shoqërueshëm, edhe keni qef me flirt shumë!. jeni edhe romantik.

Q
jeni tërheqës / tërheqëse, ju pëlqen kërcimi, keni qef me shkru, jeni fizik / fizike.

R
jeni shumë të menqur!, tërheqës / tërheqëse është shumë i rëndësishëm / e rëndësishme për ju. në private jeni shumë joshës / joshëse, jeni të përshtatshëm

S
jeni shumë joshës / joshëse por e perforoni biznesin më shumë. jeni edhe romantik. jeni shumë të kujdeshëm.

T
ju pëlqen gjithqka nga dashuria, jeni shumë i ndjeshëm / e ndjeshme, romantik

U
ju jeni dëshirëmadh / dëshirëmadhe, ëndërrues / ëndërruese jeni bujar/e
partneri jot prefect dot ju japin shume hapësirë, kur nuk jeni te dashuraura jeni te dashuruar me dashinin.

V
ju jeni unik/e, nevojit hapësirë, liria, edhe eksitim, por edhe keni qef me prit.

W
jeni shumë krenar / krenare, edhe i/e vendosur, ju vjen zor me marr përgjigje 'jo'. ju ndoshta nganjëherë e rritni mendjen. ju jeni romantik, edhe ëndërrues / ëndërruese, keni qef me luajtur lojë te dashuris.

X
ju nevoitet nxita, ju përparoni veprimin, por edhe nganjëherë nuk e marreni dashurin per serioze.

Y
jeni shumë romantik, edhe besnike. jeni të sinqert.

Z
ju jeni tepër romantik!, dhe ëndërrues / ëndërruese, edhe nganjëherë ju beson që më rrah dashuria është për me hjek! jeni passionant, te apshër, dhe idealist. ju lehtëshisht bëheni të apshër, kalleni.
**********
JU FALEMINDERIT NGA FLORIANA BESOJQ EJU PELQEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

TEMA:Kuptimi i shkronjave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog
Zaqishti.com