.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 sa ju pelqen muzika?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fjolla

avatar

Numri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: sa ju pelqen muzika?   Thu May 21, 2009 8:47 pm

a ju pelqen muzika dhe pse?cili eshte kengetari/kengetarja juaj e preferuar?qka ju pelqen me shum te ky/kjo kengetar-e?tregoni pak per jeten e kesaj/ketij kengetari-e!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: mua me pelqen shum muzika sepse me qeteson per qdo gje ,sidomos kur jam nen nerva.e dua shum muziken te gjitha zhanret me pelqejn.mua me pelqen prej kengetareve genta ismaili dhe dafina zeqiri ndersa prej kengetareve nga meshkujt bleroooo.   Thu May 21, 2009 9:26 pm

Fjolla shkruajti:
a ju pelqen muzika dhe pse?cili eshte kengetari/kengetarja juaj e preferuar?qka ju pelqen me shum te ky/kjo kengetar-e?tregoni pak per jeten e kesaj/ketij kengetari-e!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: ndersa tek keta kengetaret me pelqen me shum :1.tek genta:bukuria ,zeri ,dhe si vallzon.kurse te dafina:zeri i saj,bukuria gjthsh dhe vallezimi ashtu si tek genta,kurse tek blero kenget ,bukuria etj.kete e shkruajti floriana edhe at mesazhin pak em lart   Thu May 21, 2009 9:32 pm

flori shkruajti:
Fjolla shkruajti:
a ju pelqen muzika dhe pse?cili eshte kengetari/kengetarja juaj e preferuar?qka ju pelqen me shum te ky/kjo kengetar-e?tregoni pak per jeten e kesaj/ketij kengetari-e!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: FLORIANA   Fri May 22, 2009 8:53 pm

HAHAHHAHA PO A ?OK FLM PER SMS SHUM NEYSE ,NAJ SEN TRE A ?A SDON EM QIT MO TEMA A ?OK SHIHEMI NE SHKOLL TE HENEN CIAO KLM MPUQQ Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Wed Jun 03, 2009 9:25 pm

Um pelqenn muzikaa shumm .amoo kaniher kur t`komm shumm pun n`msnn harrojj me nshuu muzikk -4- .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: Re: sa ju pelqen muzika?   Wed Jun 03, 2009 9:28 pm

edhe mu mpelqen shummmmmmm muzika jam e trent mas saj ,edhe un pajtona me meritonin ,klm ciao met mira nuk jam ne gjendje me shpjegu ma shums e sjam ne qejf deri s ate pajtona me shokt e mi klm ju pershendes ciao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diellzë

avatar

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 24
Location : ehh tash

MesazhTitulli: Re: sa ju pelqen muzika?   Thu Jun 04, 2009 10:40 am

Ahh shume me pelqen muzikaa teperr osht ni sen qe me qeteson,disponon etjj... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Genti

avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 04/06/2009
Age : 23
Location : ajt ma von ju tregoj

MesazhTitulli: gennti   Thu Jun 11, 2009 4:38 pm

muzika me pelqen shumm sidoOmos englisht edhe repav shummm me pelqejnN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 24
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: JETLUM   Fri Jun 12, 2009 10:46 am

uN me muzik i baj senet pa muzit sum shkoj qaj seni qe jam tuj bo .Poashtu um pelqen shum zë me pass sTudio (p.sh: qysh e ka meritoni um pelqen qysh ban .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Fri Jun 12, 2009 11:01 am

ahwuahwuahuw . Opp waaLLa ani kur po oshtt najj muzikk e qart .awawaw . edhee sa per temen umm pelqenn muzika shum .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 24
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Fri Jun 12, 2009 11:03 am

Bushido-VendeTTa ahauahau dub dub dun cssssssssss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Fri Jun 12, 2009 11:16 am

Ani paramenOJee TECHNO . ee qkynn krejt BOXIN . awhuahwu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 24
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Fri Jun 12, 2009 11:17 am

OP HAHA KALLET KREJT PI BASSIT AHAA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa ju pelqen muzika?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

sa ju pelqen muzika?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
Zaqishti.com