.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 HOROSKOPI (javor) prej nga data:18.5200 deri 24.5.2009.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
florianna

florianna

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 24
Location : eeeeeeee qa ki em bo

HOROSKOPI (javor) prej nga  data:18.5200 deri 24.5.2009. Empty
MesazhTitulli: HOROSKOPI (javor) prej nga data:18.5200 deri 24.5.2009.   HOROSKOPI (javor) prej nga  data:18.5200 deri 24.5.2009. Icon_minitimeThu May 21, 2009 1:16 pm

dashi
Nuk do t'ju mungojne mundesite per te konsoliduar pozicionin tuaj ne fushen profesionale dhe sentimentale.

Dashuria
Do te ndjeheni shume te kenaquer nga menyra se si po shkojne gjerat midis jush dhe partnerit. Te vetmuarit do te kene mundesi te bejne njohje te reja.

Puna
Duhet te mesoni qe te ndryshoni dhe te filloni nje jete te re, parashikohen prespektiva te reja te cilat nuki keni menduar ndonjehere.

********
demi
Dielli dhe merkuri te pranishem ne shenjen tuaj paralajmerojne te reja te rendesishme si ne fushen financiare edhe ne ate sentimentale.

Dashuria
Venusi ne fushen e trete do te krijoje atmosferen e duhur per te bere me jetesore dhe me ngacmuese lidhjen me personin e zemres. Do te kete gjera te bukura edhe per me te rinjte.

Puna
Ju presin dite te ngarkuara dhe produktive. Nuk duhet te ngaterroni ceshtjet personale me ato familjare qe mund t'ju bejne te lekundur.

*******
binjaket
Pervishuni punes per ti dhene fund projekteve qe i keni menduar prej shume kohesh. Ne plan te pare do te jene dashuria dhe jeta ne cift.

Dashuria
Venusi ne shenjan tuaj do te bej qe te perjetoni nje jave te mrekullueshme me njeriun e zemres.

Puna
Dikujt prej jush mund t'i jepet shanci “okazion i madh” qendroni gati, kjo mund te ndryshoje pozicionin aktual.

******gaforrja
Kushtojini vemendje te madhe shendetit dhe perpiquni te jeni te vemendshem ne pune: evitoni bezdisjet

Dashuria
Duhet te impenjoheni ne maksimum per te mbajtur nje lidhje te ekuilibruar me njeriun qe dashuroni, qe ju eshte ndaluar nga impenjimet e shumta dhe nevoja per liri.

Puna
Do te jete nje periudhe e veshtire ne pune. Edhe ne fushen financiare gjerat nuk do te shkojne ashtu sic e kishit parashikuar.

********
luani
Mbajini syte hapur, sidomos nese keni nje aktivitet tuajin sepse mund te hasni ndonje rrezik.

Dashuria
Do te jetoni nje periudhe te qete, ne te cilen dashuria dhe erosi do te jene ne qender te vemendjes. Jeni vetem? Do te linde nje ndjenje me nje person qe e keni njohur ne rrethin tuaj shoqeror.

Puna
Rezultatet do te jene me te vogla nga ato qe keni pritur, dhe kjo do te bej te jeni shume nervoz.

********
virgjeresha
Terhiqeni per nje moment vemendjen nga dashuria dhe perqendroni tek puna dhe te ardhurat.

Dashuria
Nese vertet vleresoni marredhenien dhe partnerin tuaj, mundohuni te mos shprehni shpirtin tuaj kritik, mund te shkaktoje zenka te kota.

Puna
Yjet do te ndikojne ne projektet tuaja profesionale. Ide te shkelqyera, intuita dhe kontakte te reja do te bejne qe gjerat ne fushen tuaj profesionale te shkojne mire.
**********
peshorja
Kujdes dhe mos idealizoni situatat mbi te cilat nuk keni se ku te bazoheni

Dashuria
Planetet te cilet jane ne transit ne shenjen tuaj ju ftojne qe te kaloni nje jave te qete. Evitoni cdo zenke me partnerin, sidomos ato qe nuk kane rendesi.

Puna
Mos u lodhni. Mos i nenvleresoni sygjerimet qe do t'ju vine nga fantasia, mund te jene sygjerimet e duhura qe duhet ti vini ne praktike
*********
akrepi
Marsi do t'ju dhuroje nje forme te shkelqyer fizike dhe nje karikim te shkelqyer erotik qe partenri juaj do ta vleresoj shume.

Dashuria
Nje deshire e madhe eorotike do te mrekulloje fushen tuaj te ndjenjave sidomos nese kohet e fundit nuk ka qene perfekte.

Puna
Marsi, i pranishem ne shenjen tuaj do t'ju dhuroje shume energji. Duhet ti riktheheni edhe njehere aktivitetit tuaj dhe te merrni vendime te rendesishme
**********
shigjetari
Do te jeni konfuz. Do te perpiqeni te akuzoni te tjeret nderkohe qe jeni vet fajtori.

Dashuria
Jeta ne cift nuk po shkon shume mire. Eshte momenti qe te sqaroni disa gjera midis jush dhe partnerit tuaj. Te rinjte do te kene mundesi te flirtoje gjate kesaj jave.

Puna
Do te lodheni per gjera te kota. Duhet te jeni me organizative dhe te evitoni cdo situate stresi.
*********
bricjapi
Merkuroi do te hedhe drite ne fushen tuaj profesionale , por gjithashtu do te lini mendjen pas nje njohjeje krejt te rastesishme.

Dashuria
Do te mund te shijoni nje jave te mrekullueshme ne fushen e njenjave dhe ate erotike me partnerin tuaj.Beni pjese ne Klubin e te vetmuarve? Ka ardhur momenti te dorezoni distiktivin.

Puna
Do te keni energji dhe nje shpirt me iniciative. Dhe si rrjedhoje rezultatet ne pune do te jene shume te mira.

*******
ujori
Dashuria do t'i jape shume kenaqesi personave te vetmuar, ndryshe nga puna e cila do t'ju jape pak produktivitet.

Dashuria
Do te jete pa dyshim nje periudhe shume e bukur ne te gjitha aspektet, sidomos ne fushen e ndjenjave.

Puna
Probleme te paparashikuara do te mbajne pezull projektet tuaja. Mos lejoni t'ju zere paniku.
*******
peshqit
Forca, sharmi, kurajo qe do t'ju shoqerojne kte jave do te jene miqte tuaj me te mire.

Dashuria
Do te kaloni nete te tera ne krahet e partnerit tuaj nen ndikimin e mendimeve te lumtura dhe momenteve te ndjeshme dhe erotike.

Puna
Per ata te cilet e kane kuptuar se cfare drejtimi duhet te marrin ka ardhur momenti te veprojne, do te keni ne dispozicionin tuaj kurajon dhe fatin.


Ju faleminderit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
jetlum

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 25
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

HOROSKOPI (javor) prej nga  data:18.5200 deri 24.5.2009. Empty
MesazhTitulli: tung flor   HOROSKOPI (javor) prej nga  data:18.5200 deri 24.5.2009. Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:26 pm

Flaminderit ne emer te ekipit 4You ...shpresoj qe do jesh aktive edhe me tej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.shirkann-muslii.tk
 
HOROSKOPI (javor) prej nga data:18.5200 deri 24.5.2009.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek: