.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Thu May 28, 2009 3:12 pm

mu um ka pelqy shum un jam kon me barqen cheers bounce walla keq manqesterit ja ka bo Sad Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diellzë

avatar

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 24
Location : ehh tash

MesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Thu May 28, 2009 4:19 pm

Me ka pelqyy lojaa, e une iom kon me Manchesterin po qka me boo humbii Crying or Very sad Crying or Very sad
Po nejse more me rendesi pjesmarrjaa eheh Very Happy Very Happy
Edhe humbja o pjes e lojess Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florianna

avatar

Numri i postimeve : 104
Join date : 21/05/2009
Age : 23
Location : eeeeeeee qa ki em bo

MesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Wed Jun 03, 2009 8:51 pm

Valla me ju than te drejten mka pelqy shumm ,e un jam kan me barcelonen se mpelqen ma shum se man utd me than te drejten ,e shum jam gzu qe ka fitu barcelona po pom vjen keq per man utd po skiq a ban ,,pershendetje te gjithve ciao tung tung Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Thu Jun 04, 2009 5:28 pm

po ju qikat krejt me man utd-nesherri i c.ronaldos heheheh hajgare lol! drunken
Mbrapsht në krye Shko poshtë
jetlum
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 24
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Thu Jun 04, 2009 5:33 pm

po de po mir e ki ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
CimmiNumri i postimeve : 3
Join date : 26/04/2009

MesazhTitulli: cimmi   Thu Jun 04, 2009 8:48 pm

Po mu ka pelqyy shum po jam kan me ManUtd...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diellzë

avatar

Numri i postimeve : 164
Join date : 23/05/2009
Age : 24
Location : ehh tash

MesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Fri Jun 05, 2009 11:47 am

Eh po tash... Very Happy Very Happy
Pak sherri i C.Ronaldooss Wink Embarassed
Amoo edhe janee ekip i forttt Man Utd.... Very Happy I love you Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CimmiNumri i postimeve : 3
Join date : 26/04/2009

MesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Fri Jun 05, 2009 6:13 pm

Op Valla me ka pelqy po qa me ba Hupi pale pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
meritOnz

avatar

Numri i postimeve : 262
Join date : 27/04/2009
Age : 23
Location : n`skaj tbOtes

MesazhTitulli: meriiTOonnz   Fri Jun 05, 2009 7:44 pm

oo Ciimm skii qkaa Bonn . tii duuheeT mee diiT see ma ii 4-tii fiiToonn . e kshtuu qee ma ii 4-tii shkOjj Very Happy . JJJesss [BarceeLonaa] pirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.meritonz2.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   Sat Jun 06, 2009 7:28 pm

po normal kush osht ma i forti fiton eeeeeee cheers


kus u kon me barqen le te Very Happy Smile Razz


a kush u kan me man utd le te Sad Mad scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Mon Sep 21, 2009 6:42 am

Unee me Man-Utd jam kan Gjitmon por tash 2009 me REAL-MADRID

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: fatmir   Mon Sep 21, 2009 4:50 pm

Une kom pas qef me fituu MA UTD
po humbi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*

avatar

Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 20
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Wed Sep 23, 2009 10:59 am

Ah po Vallah Huppi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
fatmir

avatar

Numri i postimeve : 344
Join date : 16/09/2009

MesazhTitulli: fatmir   Wed Sep 23, 2009 11:49 am

nuk ki qka me bo hupi hupi
Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adem

avatar

Numri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 21
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Fri Apr 16, 2010 5:51 pm

hiq sum pelqej valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

a ju pelqej loja man utd - barcelona dhe me kon ket ? ? ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Tema e lirë-
Kërce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
Zaqishti.com