.::Argëtim të Këndshëm::.
Mir Se Erdhet ne .::Alba-Forum::. Ju Lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni :nese keni probleme me Regjistrim apo keni harruar Passwordin e mëparshem ateher kontaktoni : jetlumm@hotmail.com ::. ose 045 921-777
*********************************
Legjenda: Admin-Moderator-PrincesS-Vip
*********************************
All rights Reserved/ Te gjitha te drejtat e Rezervuara 2oo9/2o1o
*********************************


Admin:Jetlum Shala
 
ForumCalendarGalleryPytësoriLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Data/dita qe e pret me padurim dhe pse?
Tue Jan 15, 2013 1:45 am nga Floraa

» Qka kishit Pas Qef me pas ne Jet?
Tue Jan 15, 2013 1:42 am nga Floraa

» Ku deshironi ta kryni shkollen
Tue Jan 15, 2013 1:41 am nga Floraa

» Cili antar/e mendoni se ësht me HumoristiK ne Web
Tue Jan 15, 2013 1:40 am nga Floraa

» Me qka mirreni më shum ne interent?
Tue Jan 15, 2013 1:39 am nga Floraa

» PER KEND PO MENDONI MOMENTALISHT ?
Tue Jan 15, 2013 1:37 am nga Floraa

» QKA MENDONI KUSH DASHURON ME, ME ZEMER DJEMT APO VAJZAT!
Tue Jan 15, 2013 1:30 am nga Floraa

» Bisedë me hijen
Tue Jan 15, 2013 1:27 am nga Floraa

» Sa nota te dopta keni ju??? dhe sa nota 5- she ???
Tue Jan 15, 2013 1:23 am nga Floraa

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
alba-fOrum
UNIKKATIL
Sondazh
Kush osht Mbret i RAP`iT?
 UNIKKATIL
 Noizy
Shiko rezultatin
Top posters
jetlum (814)
 
musLII* (768)
 
adem (466)
 
fatmir (344)
 
meritOnz (262)
 
Fjolla (210)
 
Diellzë (164)
 
nazim (148)
 
florianna (104)
 
Genti (34)
 

Share | 
 

 cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
jetlum
Admin
Admin


Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 22
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Mon Sep 28, 2009 4:31 pm

Op Question Exclamation
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
FjollaNumri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 22
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: fjolla   Mon Sep 28, 2009 4:37 pm

a osht ajo aktorja qe e lun serialin trashulluqja e bukur . pom doket qajo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 19
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Mon Sep 28, 2009 6:35 pm

Op qaj osht me SiguRii:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

MesazhTitulli: NAZIM   Tue Sep 29, 2009 5:17 pm

ME SE SHUMTIME KA LAN PASIONET E FSHEHTA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nazimNumri i postimeve : 148
Join date : 23/09/2009
Location : zoqisht

MesazhTitulli: NAZIM   Fri Nov 06, 2009 5:12 pm

VALLA FLORICIENTA NUK ME KA PELQY HIQ POR ACI HAYAT UM PELQEN VEQ PSE KA LU E MADHJA
NERMIN YILDEZ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
musLII*Numri i postimeve : 768
Join date : 16/09/2009
Age : 19
Location : Sdi.

MesazhTitulli: musLII*   Wed Apr 14, 2010 12:02 pm

Wallah Esmeri me kan lan ma shum:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
jetlum
Admin
Admin


Numri i postimeve : 814
Join date : 25/04/2009
Age : 22
Location : qanej dika

.::Alba-Forum::.
aLba-forum:
aLba-forum
ADMIN

MesazhTitulli: jetlum   Wed Apr 14, 2010 2:53 pm

ahah Op Esmeri u kan i fort fiLmi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shirkann-muslii.tk
ademNumri i postimeve : 466
Join date : 20/09/2009
Age : 19
Location : ka matiqani hahah

MesazhTitulli: adem gashi   Wed Apr 14, 2010 2:59 pm

seriali qe me ka pelqyer me se shumti eshte ai KAYBOLAN vitet e humbura sepse ka pas akcione lufta etj,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 210
Join date : 21/05/2009
Age : 22
Location : Zoqisht

MesazhTitulli: Fjolla   Fri Apr 16, 2010 3:41 pm

aCi haYat , esmeri .. flOricienta... etj etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?   Today at 7:33 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

cili eshte seriali që ju ka lënë përshtypje me shum deri tash dhe pse?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
.::Argëtim të Këndshëm::. :: Temat e Ndryshme :: Temat e Ndryshme-
Kërce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
Zaqishti.com